Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Yesprint Antalya Açı Koleji'ne karşı galip gelerek 8'inci maçında 7'nci galibiyetini aldı.Voleybol Kadınlar 2.Lig 8. Grupta mücadele eden Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, pazar günü Yesprint Antalya Açı Koleji'yle karşı karşıya geldi. Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu'nda saat 14.00'da başlayan müsabakayı Manavgat Belediyespor 19-25, 25-20, 25-13 ve 25-13'lük setlerle 3-1 kazandı. 8. Hafta maçında da galibiyet elde eden Manavgat'ın Sultanları, üst üste beşinci maçını kazandı.Manavgat'ın Sultanları bu sonuçla birlikte liderlik koltuğuna yerleşti. Karşılaşmayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de takip etti. Başkan Sözen, Kadın Voleybol Takımının galibiyet sevincini fotoğraf çektirerek paylaştı. Bu galibiyetle toplam puanını 22'ye yükselten Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 24 Aralık'ta Denizli Büyükşehir Belediyespor'a konuk olacak.
Spor Haberleri
Yayınlanma: 18 Aralık 2023 - 10:08
Güncelleme: 18 Aralık 2023 - 10:15
Manavgat'ın sultanları zirveye yerleşti
Spor Haberleri
18 Aralık 2023 - 10:08
Güncelleme: 18 Aralık 2023 - 10:15
Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Yesprint Antalya Açı Koleji'ne karşı galip gelerek 8'inci maçında 7'nci galibiyetini aldı.
İlginizi Çekebilir