Bugün

Hakkımızda

Spordetay.com.tr ailesi olarak olimpik spor branşlarına destek olmak amacıyla kendimize yeni bir yol haritası belirledik. Sadece futbol değil, sporun içerisinde yer alan tüm branşlardaki gelişmeleri, 81 ilimizde yapılan spor organizasyonlarını Spor Haberleri olarak sizlere aktarmaya çalışacağız.

Daha önceden de belirttiğimiz gibi sporun sadece futbol olarak görülmesi ve diğer amatör branşlarımızda elde edilen başarıların gerek yazılı gerekse görsel medyada çok fazla yer almamaktadır. Bizlerde Spordetay.com.tr ailesi olarak bu durumdan duyduğumuz rahatsızlıktan dolayı amatör spor branşlarda başarı elde eden ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcu kardeşlerimizin başarılarını sizlere en detaylı bir şekilde ulaştırmayı kendimize görev edindik. Bu süreçte sitemizde yer alan Spor Haberleri bölümünde sadece futbol değil, tüm branşlardaki gelişmeleri sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Spordetay.com.tr olarak bu süreçte yapılanma aşamasında olduğumuzdan dolayı çok fazla ismimiz duyulmasa da yaptığımız detay haberler ve sporcularımıza verdiğimiz destekler ile hedeflerimize çok kısa bir zamanda ulaşacağımızı biliyoruz. Sizlerde Spor Haberleri denildiği zaman sadece futbol değil farklı spor branşlarının da yer aldığı bir haber sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Sizlerden gelen destekler sayesinde bizler yazmaya, olimpik spor branşlarımıza gereken desteği vermeye devam edeceğiz.